„Koszaliński Dzień Wojskowej Służby Zdrowia” w Przychodni

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 października 2018r. w godz. 9.00  do godz. 14.00 na terenie Przychodni organizowany jest Koszaliński Dzień Wojskowej Służby Zdrowia. Program przedstawia się następująco:

  1. W godzinach 9.00 – 10.00 ( parking wewnętrzny przychodni ): uroczyste spotkanie pracowników, pacjentów oraz zaproszonych gości w ramach, którego przewidziano między innymi wspólne sadzenie „Dębu 100 – lecia w związku z Odrodzeniem Wojskowej Służby Zdrowia” oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej, występ orkiestry wojskowej.

  1. W godzinach 10.00 – 14.00 ( parking wewnętrzny przychodni ): plenerowa wystawa sprzętu i wyposażenia  wojskowego i medycznego w ramach, którego między innymi przewidziano pokaz sprzętu i wyposażenia wojskowego przez jednostki wojskowe oraz przychodnię, prezentacja udzielania pierwszej pomocy na stoisku medycznym 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie. Natomiast wewnątrz przychodni zapraszamy do zwiedzania poszczególnych poradni, stoiska Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koszalinie, a także wystawy pamiątek związanych z wojskową służbą zdrowia oraz przychodnią.

  1. W godzinach 10.00 – 14.00 ( wewnątrz budynku ) „Biała sobota w przychodni”  w ramach, której przewidziano bezpłatne badania dla mieszkańców Koszalina i okolic.

           Dla uczestników obchodów przewidziana wojskowa grochówka - GRATIS.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, jest to jedna z niewielu okazji do zwiedzenia obiektu WSPL SP ZOZ w Koszalinie, wejścia do miejsc do których na co dzień nie ma takiej możliwości oraz porozmawiania z pracownikami o ich ciężkiej pracy na rzecz pacjentów.

                                     

                                                                 Dyrektor WSPL SP ZOZ w Koszalinie

                                                                            p.o. mgr Andrzej Hamerla


Opublikowano: 12 października 2018 18:13

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 307

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Projekt informatyczny o publicznym zastosowaniu - dostosowanie strony internetowej do standardu WCAG 2.0 AA - Strona przyjazna dla seniorów i osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.