INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko medyczne operator ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych

Dyrektor Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ w Koszalinie informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko medyczne: operator ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych wybrana została  Pani Daria Staut - Wodzińska  zamieszkała w Koszalinie.

UZASADNIENIE DOKONANEGO WYBORU

Pani Daria Staut - Wodzińska spełniła wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze , zakwalifikowana została do II etapu naboru. W rozmowie kwalifikacyjnej wypowiedzi Pani Darii Staut - Wodzińskiej zostały ocenione wysoko. Pani Daria Staut - Wodzińska uzyskała łącznie 48 pkt na 48 możliwych do otrzymania.

W związku z powyższym Dyrektor WSPL SP ZOZ w Koszalinie zatwierdził  przedstawioną kandydaturę .

Opublikowano: 04 października 2017 08:57

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 599

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Projekt informatyczny o publicznym zastosowaniu - dostosowanie strony internetowej do standardu WCAG 2.0 AA - Strona przyjazna dla seniorów i osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.