II – gie miejsca w plebiscycie „Głosu Koszalińskiego” „Hipokrates 2017”.

Z wielką satysfakcją i z zadowoleniem informujemy, że WSPL SP ZOZ w Koszalinie zajęła zaszczytne II miejsce w plebiscycie „Hipokrates 2017” w kategorii „Przychodnia Przyjazna Pacjentom” w głosowaniu czytelników i internautów organizowanym przez gazetę „Głos Koszaliński”.

                Jednocześnie informujemy, że w tym samym plebiscycie w kategorii „Najpopularniejszy  Lekarz”  także II miejsce zajął Pan dr Maciej Lewicki, a V – miejsce  zajęła Pani dr Kalina Latopolska – Olejnik.

                 Dużą liczbę głosów w kategorii „Najpopularniejsza Pielęgniarka/ Położna” otrzymały: Pani Izabella Hołowczyk, Pani Edyta Połać oraz Pani  Honorata Lach.

                Bardzo dziękujemy ogromnej rzeszy naszych pacjentów i podopiecznych, którzy zagłosowali na naszą Przychodnię. Potwierdza to, że nasze działania przynoszą efekty, m.in. związane z poprawą jakości świadczonych usług, poprawą posiadanej infrastruktury technicznej oraz sprzętu medycznego.

                Cieszymy się, że docenili Państwo pracę naszego personelu medycznego oraz pozostałego, pełnej zaangażowania oraz szczególnej troski okazywanej pacjentom i podopiecznym.

                 Zapewniamy, że uzyskane wysokie miejsca w plebiscycie „Hipokrates 2017” są podstawą do dalszej poprawy jakości świadczonych usług oraz realizacji misji naszej Przychodni, która brzmi:

                                „W przyjaznych i bezpiecznych warunkach pobytu i pracy,                                                           

                                 zapewniamy wysoką jakość świadczeń medycznych

                                 i wrażliwość na problemy naszych pacjentów”                 

 

Dyrekcja
WSPL SP ZOZ w Koszalinie

Opublikowano: 05 maja 2017 22:43

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 421

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Projekt informatyczny o publicznym zastosowaniu - dostosowanie strony internetowej do standardu WCAG 2.0 AA - Strona przyjazna dla seniorów i osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.