W pracowni wykonywane są badania:

  •  holterowskie EKG polegające na rejestracji pracy serca (EKG), w sposób ciągły, przez 24 godziny na dobę w celu późniejszej, szczegółowej komputerowej analizy.
  •  Holter Ciśnieniowy - RR jest to badanie pozwalające badać ciśnienie tętnicze pacjenta przez cała dobę, podczas różnych aktywności oraz także w czasie snu. W porównaniu z tradycyjną metodą pomiaru ciśnienia tętniczego, dokładniej obrazuje rzeczywiste ciśnienie chorego, a przede wszystkim ujawnia ciśnienie w czasie różnych aktywności pacjenta, w których zwykle, chory nie ma możliwości pomiaru ciśnienia, np. w sytuacji stresowej w pracy czy podczas snu.
  •  prób wysiłkowych – badanie medyczne opierające się na zależności zmieniającego się zapisu EKG pod wpływem zwiększającego się wysiłku fizycznego, który powoduje zwiększanie zapotrzebowania na tlen, co organizm kompensuje przez zwiększenie przepływu przez naczynia wieńcowe.

Pacjent nie wymaga przygotowania do badania.

lek. Włodzimierz Stawski
specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Honorata Lach
pielęgniarka

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Projekt informatyczny o publicznym zastosowaniu - dostosowanie strony internetowej do standardu WCAG 2.0 AA - Strona przyjazna dla seniorów i osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.